Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Darmowy polski Space Pioneer z milionem pobrań. Lipcowa aktualizacja to sporo nowości

W ciągu 3 tygodni dystrybucji Space Pioneer trafił do ponad miliona graczy na całym świecie.Wśród  najbardziej dochodowych krajów znajdują się: USA, Chiny, Japonia, Wielka Brytania oraz Korea Południowa.Pierwsza aktualizacja gry trafi do graczy już w pierwszej połowie lipca.

W ubiegłym tygodniu Space Pioneer zadebiutował w sklepie Google Play oraz Samsung Galaxy Apps. Podobnie jak w przypadku premiery iOS tytuł znalazł się w czołówce najchętniej pobieranych gier akcji oraz został bardzo wysoko oceniany przez graczy. Do tej pory najbardziej dochodowymi krajami są kluczowe rynki mobilne: USA, Chiny, Japonia, Wielka Brytania oraz Korea Południowa.

W najbliższych miesiącach do gry zostanie wprowadzonych wiele nowości, m.in. nowe tryby gry, personalizacja pancerza, broni i robota, system osiągnięć, przeciwnicy z nowymi mechanikami rozgrywki oraz budynki rozbudowujące funkcjonalności kosmicznej bazy. Pierwsza aktualizacja trafi do sklepu za niespełna 3 tygodnie.

14 premier na obecny tydzień. Wybieramy najlepsze gry!

– Milion pobrań w okresie premierowym to dobry wynik. Gracze chętnie angażują się w rozgrywkę pozostawiając bardzo wysokie oceny. Nie jesteśmy jeszcze w pełni zadowoleni z monetyzacji mikropłatności, gra ma jednak solidne podstawy, które za pośrednictwem nadchodzących aktualizacji umożliwią dalszy systematyczny wzrost metryk – komentuje Remigiusz Kościelny, Prezes Vivid Games.­

Vivid Games realizuje swoją strategię – już 28 czerwca w Apple App Store, a 13 lipca w Google Play pojawi się wyczekiwana bijatyka Mayhem Combat. W sierpniu do portfolio dołączą pozyskane w ramach programu wydawniczego futurystyczne wyścigi Gravity Rider.

Space Pioneer do pobrania za darmo:

Źródło: materiał producenta, opracowanie własne

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%