Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Darmowa gra od Epic Games Store. Dzisiaj nowy tytuł do pobrania

Przypominamy, że już dzisiaj (18 kwietnia) będziemy mogli pobrać z Epic Games Store świetną grę RPG utrzymaną w klimacie science fiction.

Epic Games Store kontynuuje rozdawnictwo drobiu i już dzisiaj kolejny indyk może trafić na nasze talerze dyski twarde. Tym razem jest to gra Transistor, która zebrała swego czasu naprawdę mocne oceny. Tytuł powinien zostać udostępniony dzisiejszego popołudnia.

Transistor za darmo od 18 kwietnia do 2 maja

Transistor zostało bardzo dobrze przyjęte przez graczy i średnia z 35 recenzji dla wersji PC wynosi 83/100 (według Metacritic). Odpalając grę zwiedzimy futurystyczne miasto, walcząc z przeciwnikami za pomocą niezwykłej broni o tajemniczym pochodzeniu.

Jak czytamy na karcie gry w Epic Games Store, Transitor łączy elementy planowania strategicznego z wartką akcją. Dynamicznej rozgrywce towarzyszy bogata fabuła budująca atmosferę gry. Przeżyj przygodę, podążając śladami poprzednich właścicieli tytułowego miecza, i rozwikłaj jego zagadkę.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się