Cyberpunk 2077

Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

W Cyberpunk 2077 znajdą się latające pojazdy?

Nowe szczegóły o grze polskiego studia.

Na oficjalnej stronie CD Projekt RED pojawiły się nowe oferty pracy. Jedna z nich przeznaczona jest dla osoby na stanowisku Gameplay & Level Designer i zawiera interesującą informację na temat samej gry. Otóż projektant miałby się zająć między innymi stworzeniem całej architektury dla pojazdów, które mają jeździć oraz latać. Wygląda więc na to, że gracz powinien dostać całkiem sporą dowolność poruszania się w grze.

To jednak nie wszystko. Jeszcze wiele miesięcy temu CD Projekt RED informowało, że Cyberpunk 2077 będzie największą grą studia. Teraz zdaje się, że znajdujemy tego potwierdzenie. Otóż z informacji przekazanej przez serwis DualShockers wynika, że studio w Krakowie ma zostać trzykrotnie powiększone i będzie zatrudniać od 60 do 90 osób w przyszłości.

Mamy nadzieję, że Cyberpunk 2077 okaże się jeszcze lepsze od Wiedźmina 3. Aby tego dokonać, polski producent będzie musiał jednak naprawdę mocno się postarać.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%