Cyberpunk 2077 z używaniem broni, jak w Skyrim

Studio CD Projekt RED ujawni kolejny smaczek dotyczący Cyberpunk 2077. Tym razem dowiedzieliśmy się czegoś o broniach w grze.

Polskie studio nie daje nam odpocząć od Cyberpunk 2077 i serwuje małymi dawkami kolejne ciekawostki na temat gry. Miles Tost, jeden z projektantów poziomów w grze, opowiedział na krótkim filmiku, jak będzie wyglądała progresja broni.

Cyberpunk 2077 – bronie w grze

Miles Tost tłumaczy, że jeśli będziemy korzystali z danej broni w Cyberpunk 2077, staniemy się bieglejsi w jej wykorzystaniu. Można to przyrównać do systemu, jaki widzieliśmy choćby w The Elder Scrolls V: Skyrim.

Sprawniejsze wykorzystanie broni będzie odzwierciedlone nie tylko statystykami. Progresję zobaczymy również w animacjach! Deweloper wyjaśnia, że zobaczymy, jak z rosnącym poziomem biegłości, nasza postać płynniej przeładowuje giwerę i po prostu lepiej się nią posługuje. Mały smaczek, a z pewnością doda grze atrakcyjności.

Premiera Cyberpunk 2077 jest zaplanowana na 16 kwietnia 2020 roku. Tytuł zostanie wydany na PC, Xbox One oraz PlayStation 4.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: