Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Co skrywa Cyberpunk 2077? Unboxingi kolekcjonerek pojawiły się w sieci

Zobaczcie co zawiera wydanie kolekcjonerskie Cyberpunk 2077. Unboxingi czas zacząć!

Chociaż premiera została zaplanowana na 10 grudnia, do niektórych szczęśliwców dotarła już długo wyczekiwania produkcja. Wybrani youtuberzy nie omieszkali zrealizować materiałów video, które prezentują zawartość pudeł.

W środku nie brakuje gadżetów, takich jak: naklejki, mapa, pocztówki, naszywki, metalowe przypinki czy ślicznie wydany artbook. Daniem głównym jest jednak mierząca 25-centymetrów figurka prezentująca protagonistę. Pamiętajcie, że gracze mogą także liczyć na cyfrowe bonusy w postaci: muzyki z gry, komiksu z podtytułem Twój Głos czy tapet na urządzenia mobilne oraz komputery.

Przyglądanie się elementom wchodzącym w skład zestawu, może jeszcze bardziej zaostrzyć apetyt. Pozostało odliczanie do wielkiej premiery Cyberpunk 2077 studia CD Projekt Red. Spodziewajcie się recenzji na naszym portalu, w której odpowiemy na pytanie Czy warto było czekać?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się