Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

6 komentarzy

Cyberpunk 2077 nie ukaże się na obecnej generacji konsol?

Głos zabrał jeden z twórców questów.

Od kilku miesięcy coraz bardziej nasilają się w internecie informacje, jakoby kolejna generacja konsol była coraz bliżej. Z doniesień z różnych źródeł wynika, że już w przyszłym roku pokazane zostaną nowe konsole, a na rynku wylądują w 2020 roku. Ile w tym prawdy, nie wiadomo. Póki co żadnych oficjalnych wiadomości w tym temacie nie ma.

A co jeśli faktycznie kolejna generacja konsol ukażą się na rynku za dwa lata? Czy twórcy gier zdążą dokończyć swoje zapowiedziane produkcje, czy też przerzucą się od razu na nowy sprzęt? Co będzie na przykład z nadciągającą wielką nadzieją od CD Projekt RED czyli Cyberpunk 2077?

Twórca questów w wymienionej grze, czyli Patrick Mills twierdzi:

Słyszałem, że wiele osób o tym mówi. Obecne generacja konsol jest tym, do czego dążymy. Celujemy w XOne, PS4 oraz PC – twierdzi Mills.

Waszym zdaniem Cyberpunk 2077 ukaże się na nowej generacji konsol? Pominięcie obecnej nie byłoby z punktu widzenia biznesowego dobrym posunięciem. PlayStation 4 i Xbox One mają ogromną bazę użytkowników. Z drugiej strony, być może Cyberpunk 2077 będzie dostępny na kolejnej generacji konsol w formie Remastera?

Dajcie koniecznie znać w komentarzach pod tekstem, co sądzicie o tej sytuacji.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%