Cyberpunk 2077 nie ukaże się na obecnej generacji konsol?

Głos zabrał jeden z twórców questów.

Od kilku miesięcy coraz bardziej nasilają się w internecie informacje, jakoby kolejna generacja konsol była coraz bliżej. Z doniesień z różnych źródeł wynika, że już w przyszłym roku pokazane zostaną nowe konsole, a na rynku wylądują w 2020 roku. Ile w tym prawdy, nie wiadomo. Póki co żadnych oficjalnych wiadomości w tym temacie nie ma.

A co jeśli faktycznie kolejna generacja konsol ukażą się na rynku za dwa lata? Czy twórcy gier zdążą dokończyć swoje zapowiedziane produkcje, czy też przerzucą się od razu na nowy sprzęt? Co będzie na przykład z nadciągającą wielką nadzieją od CD Projekt RED czyli Cyberpunk 2077?

Twórca questów w wymienionej grze, czyli Patrick Mills twierdzi:

Słyszałem, że wiele osób o tym mówi. Obecne generacja konsol jest tym, do czego dążymy. Celujemy w XOne, PS4 oraz PC – twierdzi Mills.

Waszym zdaniem Cyberpunk 2077 ukaże się na nowej generacji konsol? Pominięcie obecnej nie byłoby z punktu widzenia biznesowego dobrym posunięciem. PlayStation 4 i Xbox One mają ogromną bazę użytkowników. Z drugiej strony, być może Cyberpunk 2077 będzie dostępny na kolejnej generacji konsol w formie Remastera?

Dajcie koniecznie znać w komentarzach pod tekstem, co sądzicie o tej sytuacji.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.