Cyberpunk 2077 PlayStation 5 premiera

Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Cyberpunk 2077 trafi na PlayStation 5 oraz nowego Xboksa?

CD Projekt przedstawił interesujący slajd, który może sporo wyjawiać.

W trakcie niedawnej prezentacji Pareto Security – Piotr Nielubowicz oraz Adam Kiciński opowiadali o planach CD Projektu. Pojawił się tam wątek gry Cyberpunk 2077. Co prawda nie padły żadne nowe informacje odnośnie produkcji, ale jeden punk slajdu wzbudził sporo emocji.

Otóż napisane na nim jest, że produkcja zapewni bardzo realistyczną grafikę na „obecną i nową generację”. Czyżby gra była szykowana także na PlayStation 5 oraz nowego Xboksa? Jest na to spora szansa.

Przy okazji, jeśli plan ten jest prawdziwy, może się okazać, że premiera kolejnej generacji konsol jest bliżej niż sądzimy, bowiem sam debiut Cyberpunk 2077 nie powinien być odległy.

Zerknijcie na poniższy screen z prezentacji i koniecznie dajcie znać, co sądzicie.

Cyberpunk 2077 PlayStation 5
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%