Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Cyberpunk 2077 – skala świata całkiem inna niż w Wiedźminie 3

W Night City będzie sporo zabawy.

Cyberpunk 2077 zapowiada się na wielką grę. Nie tylko ze względu na zapowiedzi. Gracze dzięki Wiedźminowi 3 poznali umiejętności polskiego studia, więc jesteśmy niemal przekonani, że CD Projekt RED pokaże produkcję na wysokim poziomie.

Jeden z graczy zapytał na oficjalnym profilu producenta gry o to, jak będzie wyglądać świat Cyberpunk 2077 w porównaniu do Wiedźmina 3. Przede wszystkim potwierdzone zostało, że gra zostanie podzielona na 6 dzielnic, ale dokładnej skali jeśli chodzi o kilometry kwadratowe, nie znamy.

Jak podkreśla CDP RED, nikt tego nie liczył, bowiem w Cyberpunk 2077 znajdziemy sporo budynków, które mają kilka pięter. To sprawia, że skala świata jest całkiem inna niż w przygodach z Geraltem. O ile Wiedźmin 3 był dość płaski i szeroki, tak w przypadku Cyberpunk 2077 producent stawia też mocno na rozbudowę przestrzeni wewnątrz wieżowców.

Wiele z budynków będzie można eksplorować w środku, gdzie mają też czekać liczne zadania i aktywności. Każda z dzielnic ma mieć inną charakterystykę, ale całość będzie stanowić spójną ideę.

Data premiery Cyberpunk 2077 nie jest jeszcze znana. Sporo wskazuje jednak na to, że produkcję zobaczymy już w przyszłym roku. Czekamy jednak na oficjalne potwierdzenie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%