Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Cyberpunk 2077 potrzebuje sporo czasu, aby być grą perfekcyjną

Producent świata zdradza kulisy powstawania Cyberpunk 2077.

Cyberpunk 2077 to zdecydowanie jedna z najbardziej oczekiwanych gier. Nie znamy dokładnej daty premiery, ale wiemy, że prace idą pełną parą. Oczekiwania są ogromne i okazuje się dodatkowo, że CD Projekt RED dąży do perfekcji.

O grze wypowiedział się niedawno producent świata Cyberpunk 2020 Mike Pondsmith na łamach serwisu IGN. Zdradza on, że polski producent potrzebuje czasu, aby osiągnąć perfekcję i zrealizować jego kompletną wizję. To może oznaczać, że gracze poczekają na Cyberpunk 2077 nawet kilka dobrych lat, co zresztą poniekąd potwierdza jego wypowiedź.

Potrzebujemy przestrzeni, czasu i prywatności. Gra, którą mamy teraz jest bardzo blisko tego, co bym sam zbudował tworząc w szafce na miotły. Patrzę na rzeczy i po prostu mówię:” O mój Boże, to jest idealne. To po prostu wręcz idealne”. Ale uzyskanie tego rodzaju doskonałości wymaga czasu – twierdzi Mike Pondsmith.

Wygląda więc na to, że gra jest w wczesnej fazie produkcji i jeszcze daleko jej do doskonałości i do końca prac. My na pewno wolimy, żeby CD Projekt RED dopracowało grę w najdrobniejszych szczegółach, niż wydało coś, co będzie wymagło mnóstwo łatek po premierze. A Wy jak sądzicie?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.7
Rated 2.7 out of 5
2.7 out of 5 stars (based on 71 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average1%
Poor1%
Terrible54%