Cyberpunk 2077 dostał 56 niegrzecznych i słodkich animacji. Możesz je pobrać

Cyberpunk 2077
Newsy PC

Scena moderska skupiona wokół Cyberpunk 2077 jest bardzo aktywna, a w ostatnich dniach pojawił się mod, który szczególnie spodobał się fanom gry.

Cyberpunk 2077 otrzymał moda, który dodaje do gry aż 56 póz/animacji dla żeńskiej wersji V. Poniżej znajdziecie nieco szczegółów oraz masę screenów.

Cyberpunk 2077 z nowymi animacjami

Autor moda sugeruje, że to nie koniec jego pracy i w przyszłości możemy spodziewać się kolejnych animacji. Opisywaną paczkę przedstawia bowiem jako pierwszą. Zaznacza też, że dodane animacje można zobaczyć w trybie fotograficznym dla żeńskiej wersji V. Jak je zainstalować? Należy pobrać plik z tego miejsca, a następnie skopiować zawartość z pliku .zip do głównego katalogu Cyberpunk.

Więcej screenów prezentujących animacje na drugiej podstronie.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie