Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Cyberpunk 2077 na Xbox One z darmową aktualizacją do wersji Xbox Series X

CD Projekt RED nie chce, aby gracze kupowali dwa razy tę samą grę. Dobra wiadomość dla posiadaczy Xbox One.

Na oficjalnym profilu Twitter Cyberpunk 2077 pojawiła się interesująca informacja. Otóż producent gry podał, że jeśli ktoś kupi wymienioną produkcję w wersji na Xbox One, będzie mógł zrobić za jakiś czas darmową aktualizację do wersji na Xbox Series X. Jak podkreśla CD Projekt RED „gracze nie powinni być zmuszani do kupowania dwa razy tej samej gry lub płacenia za aktualizacje”.

Pełny wpis możecie zobaczyć poniżej. Nie da się ukryć, że to świetna wiadomość dla posiadaczy konsoli Microsoftu i przyszłych nabywców nowej generacji sprzętu od Amerykanów.

Póki co, nie wiadomo czy taka sama opcja będzie możliwa w przypadku PlayStation 4 oraz PlayStation 5.

Jeśli chodzi o Xbox Series X, to konsola ta będzie miała nie tylko opcję Wstecznej Kompatybilności, ale także usługę Smart Delivery. Co to oznacza? Producenci będą mogli skorzystać z narzędzi dla Xbox Series X, które umożliwią robienie szybkich usprawnień dla gier na nowej konsoli, bazując na wersji z obecnej generacji. Dopracowanie grafiki czy dodanie nowych opcji, ma być dużo prostsze.

Z drugiej strony, ciekawe ilu producent zdecyduje się na korzystanie ze Smart Delivery. W końcu sprzedawanie jednej gry na dwóch generacjach konsol, było bardzo popularne w przypadku PS4 i XOne. Czy taki Rockstar Games pójdzie tym tropem? A inni producenci? Czas pokaże, czy Smart Delivery okaże się sukcesem.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się