Cyberpunk 2077 odpalony na GeForce RTX 4090 przez fanów. Czy to ciągle ta sama gra?

Cyberpunk 2077 odpalony na GeForce RTX 4090 przez fanów. Czy to ciągle ta sama gra?
Newsy PC

Czas przekonać, jak naprawdę wygląda Cyberpunk 2077 w połączeniu z najmocniejszą kartą graficzną na rynku.

Digital Dream opublikowało materiał wideo, w którym możemy zobaczyć najnowszą grę polskiego studia, uruchomioną na komputerze z potężną kartą GeForce RTX 4090. DD zainstalowało dodatkowo PSYCHO Ray Tracing Graphics Next Gen Mod oraz kilkadziesiąt innych modów. Efekt jest naprawdę oszałamiający.

Efekty świetlne, płynność, wszelkiego rodzaju odbicia – wyglądają po prostu obłędnie. Do tego gra działa w 4K i oczywiście utrzymuje 60 klatek na sekundę. Szczerze to na pierwszy rzut oka, ciężko rozpoznać od razu, że chodzi o Cyberpunk 2077.

Ponad 100 modyfikacji zainstalowanych w grze robi więc swoje, ale nie tylko o efekty wizualne tutaj chodzi. Produkcja zyskała tryb TPP, więc akcję można oglądać zza pleców bohatera. Ponadto mamy też latające samochody!

Zerknijcie koniecznie na materiał wideo poniżej i dajcie znać, jak Wam się podoba.

Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie