Nie, nie widziałeś całego Night City. Cyberpunk 2077 z odblokowanymi obszarami, fan się postarał

Cyberpunk 2077 Orion - prace nad kontynuacją oficjalnie ruszają
Newsy PC

Choć po Night City można chodzić godzinami, to w końcu zwiedzimy każdy zakamarek mapy w Cyberpunk 2077. No, może że zainstalujesz dwa nowe mody i wejdziesz tam, gdzie jeszcze Ciebie nie było.

Night City odkrywa przed nami kolejne tajemnice, a wszystko dzięki moderowi posługującemu się pseudonimem Krat0es. Udostępnił on dwa nowe mody do Cyberpunk 2077, które odblokowują i wprowadzają do gry nowe obszary do eksploracji.

Cóż takiego możemy zobaczyć po instalacji programów? Pierwszy mod odblokowuje dostęp do sklepu o nazwie „Czerwony, biały i używany”. Możemy do niego wejść i znaleźć tam przydatne przedmioty oraz karabin snajperski. Drugi mod udostępnia wyższe piętra motelu „No Tell”. Warto tam zajrzeć i ujrzeć widoki, których nigdy wcześniej nie widziano w Night City.

Jesteście chętni wpaść do nowych obszarów? Mody są dostępne do pobrania na stronie Nexusmods. Pierwszego pobierzecie tutaj, a drugiego tutaj. Poniżej prezentujemy kilka screenów z modyfikacji.

Mod do CP2077
Mod do CP2077
Mod do CP2077
Mod do CP2077
Mod do CP2077
Mod do CP2077
Mod do CP2077
Mod do CP2077
Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie