Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Cyberpunk 2077 – misje dostarczą nam niezbędnej wiedzy o świecie gry

Możemy być pewni, że questy w Cyberpunk 2077 wniosą do rozgrywki nie tylko rozwój wydarzeń, lecz również nauczą nas sporo o samym świecie gry.

Od czasu prezentacji Cyberpunk 2077 na E3 oraz Gamescom 2018 nie dostaliśmy większych konkretów o grze, a CD Projekt RED małymi porcjami serwuje nam kolejne wiadomości na temat tej oczekiwanej produkcji. Tym razem dowiedzieliśmy się czegoś o questach.

Jak tłumaczy Patrick Mills na łamach serwisu PC Gamer, zadania nie tylko popchną fabułę do przodu, lecz także dostarczą więcej szczegółów na temat cyberpunkowego świata. – Naszym głównym celem jest upewnienie się, że wszystkie misje mówią coś o świecie gry – podkreśla Mills.

Czasami chcemy po prostu wyjaśnić, jak coś działa i budujemy wokół tego całe zadanie. Innym razem będziemy zagłębiali się w temat, który jest jedynie poruszony w historii, lub zobaczymy zadania napędzane przez bohatera, gdzie questy są oparte na jego osobistej podróży – dodał.

Nasze misje polegają na budowaniu świata i nastroju oraz odkrywaniu motywów – podsumował deweloper.

Przypominamy, że data premiery Cyberpunk 2077 nadal nie została ujawniona.

Cyberpunk 2077 – skala świata całkiem inna niż w Wiedźminie 3

Cyberpunk 2077 zapowiada się na wielką grę. Nie tylko ze względu na zapowiedzi. Gracze dzięki Wiedźminowi 3 poznali umiejętności polskiego studia, więc jesteśmy niemal przekonani, że CD Projekt RED pokaże produkcję na wysokim poziomie.

Jeden z graczy zapytał na oficjalnym profilu producenta gry o to, jak będzie wyglądać świat Cyberpunk 2077 w porównaniu do Wiedźmina 3. Przede wszystkim potwierdzone zostało, że gra zostanie podzielona na 6 dzielnic, ale dokładnej skali jeśli chodzi o kilometry kwadratowe, nie znamy.

Jak podkreśla CDP RED, nikt tego nie liczył, bowiem w Cyberpunk 2077 znajdziemy sporo budynków, które mają kilka pięter. To sprawia, że skala świata jest całkiem inna niż w przygodach z Geraltem. O ile Wiedźmin 3 był dość płaski i szeroki, tak w przypadku Cyberpunk 2077 producent stawia też mocno na rozbudowę przestrzeni wewnątrz wieżowców.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.7
Rated 2.7 out of 5
2.7 out of 5 stars (based on 71 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average1%
Poor1%
Terrible54%