Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Cyberpunk 2077 – liczba podstawowych aut ujawniona. Będzie co zbierać w garażu

CD Projekt RED szykuje dla nas sporo autek, które będziemy mogli objeździć w Cyberpunk 2077.

Kto lubi w GTA 5 Online kolekcjonować samochody, w Cyberpunk 2077 również będzie miał co robić i zapełni swój garaż przeróżnymi pojazdami. CD Projekt RED ujawnia na łamach Official PlayStation Magazine, że w CP 2077 zobaczymy 29 „podstawowych” aut.

Podstawowych? Tak, ponieważ każde z nich ma występować w różnych wariantach i choć nie wiemy, w ilu, to i tak można założyć, że zbliżymy się może nawet do setki czterokołowych pojazdów. Deweloper zdradził, że zmodyfikowane samochody to nie tylko inny wygląd, ale też funkcje mające wpływ na gameplay. Przykładowo będziemy mogli znaleźć auto podrasowane na potrzeby Nomadów, które zostało wyposażone w wykrywacz min.

CP 2077 i auto w wersji dla Nomadów.

Fajnym rozwiązaniem dotyczącym samochodów jest to, jak wyglądają szyby, a właściwie fakt, że… czasem ich nie ma. Zamiast tradycyjnych szyb, auta posiadają ekrany LCD, które włączają się w momencie uruchomienia pojazdu. Na takich ekranach widzimy otoczenie, ale i błędy, które wynikają z zawodzącej elektroniki. Mamy nadzieję, że zostanie to sprytnie wykorzystane podczas rozgrywki.

Data premiery Cyberpunk 2077 została zaplanowana na 19 listopada 2020. Gra zmierza na PC, PS4 i Xbox One.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się