Wcale mnie nie dziwi, że wszyscy chcą moda z kociakiem do Cyberpunk 2077

Cyberpunk-2077-Pet-The-Cat-
Newsy PC

Nie wszyscy wiedzą, że w Cyberpunk 2077 można w ogóle przygarnąć sobie kotka. Nawet jeśli go macie w mieszkaniu, to nie mogliście go pogłaskać. A teraz możecie.

Głaskanie kotów uspokaja widocznie nawet w grach, choć wolę to robić na żywo. Jednak nie dziwi mnie, biorąc pod uwagę popularność tych futrzaków w innych grach, że Cyberpunk 2077 też doczekał się takiej opcji.

Cyberpunk 2077 – jak znaleźć kota?

Mod, dzięki któremu możesz pogłaskać kota, jest obecnie jednym z najpopularniejszych wśród społeczności CP2077 zebranej na stronie Nexusmods. A kto nie ma pojęcia, bo i tacy się zdarzają, że nasz bohater w ogóle może posiadać kociaka, niech czyta kolejny akapit.

Żeby zwabić do domu Nibblesa, należy najpierw ukończyć zadanie „Gra na czas”, na początku Aktu 2. Chwilę później pojawi się możliwość przygarnięcia kotka. Po wyjściu z mieszkania V wystarczy skręcić w lewo, iść korytarzem, a następnie skręcić w prawo. Przy śmietniku tuż za rogiem znajdziesz napis „nakarm kota”, a tuż pod nim będzie pusta miska. Wejdź w interakcję z miską i napełnij ją karmą dla kotów (karmę znajdziesz w Arasaka Industrial Park, w dzielnicy Santo Domingo). Opuść megabudynek i wróć za jakiś czas.

To teraz go pogłaskaj!

Skoro masz już kotka, to opisywany mod (link do pobrania na końcu wiadomości) pozwoli go pogłaskać. Możesz to robić, kiedy Nibbles jest w koszu na pranie lub ogląda holo-reklamy. Najpierw zainstaluj modyfikację, a następnie, po wejściu do mieszkania, podejdź do Nibblesa i zaczep zwierzaka (opcja niedostępna, jeśli śpi). Kiedy się przywitasz, skorzystaj z prysznica lub garderoby. Jeśli weźmiesz prysznic, kotek będzie oglądać holo-reklamy, jeśli skorzystałeś z szafy, znajdziesz go w koszu na pranie. Teraz możesz zacząć głaskanie! Jeśli okaże się, że sierściuch śpi, wystarczy wyjść z mieszkania po schodach i wrócić (powtarzaj do skutku, w końcu się obudzi).

Na drugiej podstronie filmiki pokazujące głaskanie kota oraz link do pobrania moda.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie