Cyberpunk 2077 – jeden z reżyserów Wiedźmina 3 nowym dyrektorem kreatywnym gry

Cyberpunk 2077 – jeden z reżyserów Wiedźmina 3 nowym dyrektorem kreatywnym gry
Newsy PC PS4 XOne

CD Projekt RED łata dziurę w zespole pracującym nad Cyberpunk 2077.

W styczniu sieć obiegła informacja o odejściu z CD Projekt RED bardzo ważnej osoby – Sebastian Stępień opuścił szeregi polskiego dewelopera i przeszedł do Blizzard Entertainment. Stępień pracował z REDami przez ponad 12 lat i w ostatnim czasie pełnił funkcję reżysera kreatywnego i fabularnego gry Cyberpunk 2077. Po dołączeniu do Blizzarda, ma zajmować w nowym miejscu pracy taką samą funkcję, czyli stanowisko dyrektora kreatywnego.

Teraz dowiedzieliśmy się, że miejsce po Sebastianie Stępniu zostało wypełnione i to przez bardzo doświadczoną osobę.

Cyberpunk 2077 z nowym dyrektorem kreatywnym

Konrad Tomaszkiewicz to nowy dyrektor kreatywny gry Cyberpunk 2077. Deweloper ujawnił informację na swoim prywatnym profilu w serwisie Likedin. Wcześniej Tomaszkiewicz pełnił funkcję jednego z głównych reżyserów przy Wiedźmin 3: Dziki Gon, sprawdził się również przy projektowaniu Wiedźmina 2 oraz pierwszej części gry. CD Projekt RED postawiło zatem na sprawdzonego człowieka, który swoim doświadczeniem wesprze teraz oczekiwany CP 2077.

Cyberpunk 2077 – data premiery być może na E3 2019

Nadal nie wiemy, kiedy nastąpi premiera Cyberpunk 2077, lecz możliwe, że sytuacja ulegnie zmianie po czerwcowych targach E3. REDzi potwierdzili przyjazd na E3 2019 odpowiadając niedawno na pytanie jednego z użytkowników Twittera. Spodziewamy się, że tym deweloperzy przywiozą na targi nowe demo, które zostanie pokazane publicznie.

Pewniakiem jest nowy gameplay z Cyberpunk 2077, screeny oraz kolejna garść informacji. To, na co jednak najbardziej czekamy, to oczywiście data premiery. Ciekawe, czy twórcy uznają, że nadszedł już właściwy czas na ujawnienie tak ważnej i pożądanej wieści.

Przypominamy, że targi E3 2019 przypadają na dni 11-13 czerwca.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie