Gracze szaleją za nowym modem DLC do Cyberpunk 2077. Najwięcej lajków w 30 dni

Gracze szaleją za nowym modem DLC do Cyberpunk 2077. Najwięcej lajków w 30 dni
Newsy PC

Wiecie, jaki jest obecnie najbardziej lajkowany mod do Cyberpunk 2077? Ten, dzięki któremu zaopatrzysz się w niezwykle wygodą rezydencję Edgerunners.

Kto gra obecnie w Cyberpunk 2077, może zaopatrzyć się w fanowskie DLC, które zostało udostępnione w formie moda. Jeśli popatrzyć na ostatnie 30 dni, to opisywany dodatek posiada najwiecej lajków wśród cyberpunkowej społeczności na NexusMods. Zatem pora się przyjrzeć, czym tak oczarował fanów gry.

Cyberpunk 2077 i wygodny apartament

Mod nosi nazwę V’s Edgerunners Mansion – Apartment DLC (do pobrania tutaj) i umożliwia zakup oraz dostęp do nowej posiadłości V. Co ciekawe, nie tylko do niej wejdziemy bez ekranu ładowania, lecz również skorzystamy w nim z licznych atrakcji. Jak zaznacza autor dodatku, mamy tutaj nowe interakcje dotyczące siedzenia, spania w łóżku, prysznica i garderoby, aby uczynić z posiadłości w pełni funkcjonalne mieszkanie. Jak dostać się do środka?

  • Aby kupić posiadłość, udaj się do windy (tuż obok mieszkania V w grze)
  • Użyj wyskakującego okna dialogowego, aby zapłacić za apartament
  • Jeśli masz Street Cred poniżej 30, zapłacisz 150000 E$
  • Jeśli masz Street Cred powyżej 30, zapłacisz 75000 E$
  • Po zakupie drzwi windy otworzą się automatycznie (za każdym razem, gdy się do nich zbliżysz)

W środku naprawdę jest co robić. Możesz usiąść na kanapie i pooglądać TV, możesz zaparzyć sobie kawę, skorzystać z prysznica, popływać w basenie czy odpocząć w ogrodzie, ciesząc się widokiem Night City.

Jak wygląda nowy apartament? Filmik oraz screeny prezentujemy na drugiej podstronie.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie