Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Cyberpunk 2077 – demo gry i Xbox Game Pass. Dwa razy „NIE”

CD Projekt RED ucina plotki i spekulacje odnośnie wersji demonstracyjnej Cyberpunk 2077 oraz udostępnienia produkcji w usłudze Xbox Game Pass.

19 listopada premiera Cyberpunk 2077 i jak zaznacza CD Projekt RED, nie ma co liczyć na demo gry. Zresztą, nie jest to takie dziwne biorąc pod uwagę fakt, że poprzedni wielki hit studia, Wiedźmin 3: Dziki Gon, również nie otrzymał wersji demonstracyjnej. REDzi zaznaczają, że stworzenie demo pochłania sporo zasobów i wymaga dodatkowych testów, na co nie ma po prostu czasu ani zasobów ludzkich.

Ponadto przedstawiciele studia wyjaśnili wprost, że nie ma planów na Cyberpunk 2077 w usłudze Xbox Game Pass. Tutaj od razu zaznaczamy, że tytuł ogramy od dnia premiery w innej usłudze, a mianowicie za pośrednictwem GeForce NOW. To opcja przede wszystkim dla graczy PC, którzy nie posiadają karty graficznej RTX.

Nvidia informowała niedawno, że zapewni pełny ray tracing oraz funkcję NVIDIA DLSS 2.0 od dnia premiery Cyberpunk 2077, zatem kto dysonuje mocnym pecetem, będzie miał fajerwerki już na start.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się