Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Cyberpunk 2077. Produkcja umożliwi wykorzystanie cross-save

Cyberpunk 2077 ma posiadać opcje cross-save. Stan gry przeniesiemy między generacjami konsol.

Przykładowo jeśli zaczniecie zabawę na konsoli PS4, będziecie mogli w przyszłości wyeksportować save’a na platformę PlayStation 5. Analogicznie sytuacja przedstawia się w przypadku sprzętu Microsoftu. Kontynuowanie rozgrywki w produkcji CD Projekt Red na konsoli Xbox Series X/S będzie możliwe, jeśli wcześniej graliście na Xboksie One.

W jaki sposób przeniesiemy stany gry? To uzależnione jest od konkretnego systemu. Jeśli mowa o sprzęcie Sony, będziecie mogli wykorzystać pamięć zewnętrzną (np. pendrive), sieć lokalną (WiFi lub LAN) bądź też zapisać stan w chmurze (o ile posiadacie PS Plus).

Microsoft z kolei wykorzysta funkcję Smart Delivery, umożliwiającą zapisanie stanu gry w chmurze. Możliwe będzie też przeniesienie zapisu rozgrywki, za pośrednictwem sieci lokalnej.

Bez względu na to na jakiej platformie będziecie bawić się przy Cyberpunku 2077, tytuł powinien działać świetnie. Przynajmniej tak zapewniają przedstawiciele CD Projekt Red. Odliczacie już dni do premiery?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się