Cyberpunk 2077 PlayStation 5 premiera

Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

1 komentarz

Cyberpunk 2077 nie będzie jak Wiedźmin. CD Projekt RED stawia na FPS

Wyciek informacji na temat nowej gry CD Projekt RED.

Serwis Gry-Online podaje, że gra Cyberpunk 2077 będzie ukazywać akcję z widoku z pierwszej osoby. Jak zatem widać, najnowsza gra od CD Projekt RED ma być FPS-em. Gry-Online zapewniają, że informacja ta pochodzi od zaufanego źródła. To jednak nie wszystko.

Nad grą pracują obecnie przynajmniej dwa studia, czyli z Warszawy oraz Krakowa. Co interesujące, to drugie przygotowuje między innymi lokację na Księżycu. Jeśli chodzi o samą rozgrywkę, nie zabraknie też chodzenia po ścianach.

Ciekawe, na ile doniesienia serwisu Gry-Online okażą się prawdziwe. Cyberpunk 2077 w formie FPS to spore zaskoczenie, bowiem poprzednie gry studia CD Projekt RED, czyli przede wszystkim seria Wiedźmin, stawiały na widok kamery zza pleców bohatera. Z drugiej strony, Cyberpunk 2077 to całkiem inny projekt, więc ukazanie akcji z nowej perspektywy może być strzałem w dziesiątkę.

Dajcie koniecznie znać o tym, co sądzicie o kamerze FPP dla Cyberpunk 2077. Czy to dobre rozwiązanie?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%