Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Crash Team Racing Remake prawie pewne na The Game Awards 2018

Wszystko wskazuje na to, że już wkrótce zobaczymy pierwszy zwiastun z odświeżonych wyścigów Crash Team Racing, które święciły sukces na pierwszym PlayStation.

Na sentymencie graczy można sporo zarobić, co dobitnie potwierdził sukces Crash Bandicoot N.Sane Trilogy oraz Spyro Reignited Trilogy. W kolejce do naszych portfeli czeka zapowiedziany już MediEvil (tutaj zwiastun na PS4), a już niedługo do grona kotletów dołączy zapewne Crash Team Racing.

Crash Team Racing Remake – co na to wskazuje?

Od dawna po sieci krążą pogłoski, jakoby odświeżone wyścigi z Crashem już się robiły. Ostatnio dostaliśmy kolejne poszlaki zwiastujące rychłą zapowiedź gry. Po pierwsze, na stronie N. Sane Trilogy na Facebooku zmieniono główne zdjęcie na flagę z szachownicą. Taką samą widzieliśmy w menu pierwszych wyścigów z Crashem. Po drugie, na tym samym profilu pojawiło się pytanie z datą. Wskazano dzień, w którym organizowane jest The Game Awards 2018. Po trzecie, Hollie Benett z redakcji PlayStaton Access wrzuciła na Twittera zdjęcie przesyłki od anonimowego nadawcy. Na fotce (poniżej) widzimy pluszowe kostki do gry. Czyż ich kolor nie przypomina barwy Crasha?

Crash Team Racing Remake?

Składając te wszystkie puzzle do kupy możemy być niemal pewni, że podczas The Game Awards 2018 usłyszymy o Crash Team Racing Remake!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%