Crash Team Racing Nitro-Fueled z długim wsparciem. Dodatki za darmo

Crash Team Racing Nitro-Fueled z długim wsparciem. Dodatki za darmo
Filmiki z gier Gry za darmo Newsy PC PS4 Switch XOne

Crash Team Racing Nitro-Fueled nie zwolni tempa po premierze dzięki darmowej sezonowej zawartości dla wszystkich graczy.

Przekroczenie linii mety w Crash Team Racing Nitro-Fueled nie oznacza końca przygody z jamrajem! Dzisiaj Activision Blizzard, Inc. i główny developer Beenox ogłosili, że po raz pierwszy w historii nabywcy zremasterowanej gry otrzymają dostęp do darmowej zawartości popremierowej dzięki Grand Prix. Dając graczom jeszcze jeden powód do gry, pierwszy sezon Grand Prix rozpocznie się 3 lipca 2019 r., oferując nowy tor dla wszystkich graczy, postaci do odblokowania, gokarty i różne elementy personalizacji.

Dzisiaj, w pierwszej odsłonie CTR TV (filmik poniżej), duet gospodarzy Chick i Stew ujawnił wszystkie smaczki związane z Grand Prix. Podzielili się również wiadomością o tym, że każdy sezon Grand Prix przyniesie fanom zupełnie nowy tor. Pierwsza trasa nosi nazwę Twilight Tour i zabierze ona graczy w epicką podróż – zarówno w dzień, jak i w noc – przez Bliski Wschód. Ale to nie wszystko, bo Chick i Stew uchylili też rąbka tajemnicy na temat Tawny, która powraca do uniwersum CTR jako postać do odblokowania w pierwszym sezonie Grand Prix. Pojawią się też nowe przedmioty i postacie, dostępne na zasadzie rotacji w Pit Stopie dla każdego sezonu Grand Prix, w tym członkinie Nitro Squad (wcześniej znane jako Trophy Girls) w ramach pierwszego sezonu. Ci zawodnicy pochodzą z regionów całego świata i są gotowi reprezentować swoje kraje z pełną prędkością i siłą. Chick i Stew poinformowali również fanów o zawartości, której można się spodziewać w dwóch kolejnych sezonach Grand Prix, w tym najbardziej oczekiwanego wydarzenia stulecia… Nadejście Spyro do CTR!

Dodatkowo, w południowym holu Los Angeles Convention Center na E3 (11-13 czerwca), uczestnicy mogą odbyć jazdę próbną w Crash Team Racing Nitro-Fueled. Odwiedzający będą jednymi z pierwszych na świecie, którzy otrzymają możliwość ścigania się na zremasterowanych torach Crash Team Racing: Tiny’s Arena czy Hot Air Skyway; oraz zaprojektowanych na nowo trasach z Crash Nitro Kart: Jungle Boogie i Thunderstruck.

Crash Team Racing Nitro-Fueled oferuje komplet zremasterowanych tras, postaci i trybów z oryginalnego CTR, jak również odświeżone wersje map z Crash Nitro Kart – wszystkie do sprawdzenia w zachwycającej jakości HD. Dodatkowo, dzięki dostępnemu w grze Pit Stopowi oraz sezonom Grand Prix, gracze będą mogli ścigać się z wykorzystaniem zdobytych pojazdów i postaci z CNK, jak również otrzymają zawartość inspirowaną Crash Tag Team Racing, by w jednym miejscu obcować z najlepszymi elementami wyścigowego uniwersum Crasha. Czas odpicować się na przejazd, ukończyć bitwy N. sane, dać się pochłonąć trybowi przygodowemu i ścigać się ze znajomymi lub wrogaciółmi w rozgrywkach online.

Crash Team Racing Nitro-Fueled zadebiutuje 21 czerwca 2019 roku na PlayStation 4, Nintendo Switch oraz Xbox One. Wszyscy gotowi na podkręcenie obrotów silnika mogą już złożyć zamówienie przedpremierowe na Crash Team Racing Nitro-Fueled w edycji podstawowej oraz Nitros Oxide Edition.

Źródło: informacja prasowa, opracowanie własne

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie