Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Control może trafić do Xbox Game Pass. Zapowiedź Microsoftu

Bardzo możliwe, że kolejnym hitem zmierzającym do Xbox Game Pass jest Control. Microsoft opublikował zapowiedź, która nawiązuje do hitu Remedy.

Xbox Game Pass to przeogromny fenomen, któremu popularności może pozazdrościć niejedna usługa. O dziwo, ostatnimi czasy propozycja od Microsoftu nieco przycichła, ale najwyraźniej była to tylko cisza przed burzą.

Jeszcze w tym miesiącu do XGP na PC trafią gry z EA Play, a to jeszcze nie koniec nowości. Na Twitterze Microsoftu pojawiła się dość nieoczywista zapowiedź.

Niektórym graczom udało się już rozszyfrować wiadomość. Czerwona poświata wspominana w wiadomości to nawiązanie do Control od Remedy Entertainment. Mi również żadna inna gra nie przychodzi na myśl, więc chyba możemy obrać Kontrolę za bardzo prawdopodobnego kandydata.

Nie oznacza to jednak, że nie możemy wykluczyć dowolnej innej gry z motywem czerwonej poświaty. Mimo wszystko, podobna zapowiedź pojawiła się w przypadku ogłoszenia Doom Eternal, a więc również bardzo dużej produkcji.

Załóżmy, że faktycznie chodzi o Control. Pojawia się tutaj pewne dość istotne pytanie – na jakie platformy będzie dostępna gra? Doom Eternal ku rozczarowaniu niektórych trafiło jedynie na konsole Xbox, a pecetowi posiadacze Game Passa musieli obejść się smakiem.

Tak czy inaczej, konkretną zapowiedź zobaczymy zapewne w ciągu kilku najbliższych dni. Przy produkcji id Software wystarczyło poczekać ledwie jeden dzień, więc warto być czujnym.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się