Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Conarium za darmo do pobrania. Niezły horror psychologiczny

Epic Games Store udostępnił kolejna grę za darmo. Tym razem padło na Conarium od studia Zoetrope Interactive.

Epic Games Store pozwala już pobierać za free niezależny horror psychologiczny Conarium.

Conarium za darmo do 19 września

Conarium to mrożąca krew w żyłach lovecraftowska gra. Poznasz w niej historię czterech naukowców usiłujących nagiąć granice natury, które dotychczas uznawano za absolutne. Gra nawiązuje do utworu H. P. Lovecrafta „W górach szaleństwa”, choć jej akcja toczy się już po wydarzeniach z noweli.

Wcielasz się w postać Franka Gilmana, który ocknął się w pomieszczeniu wypełnionym dziwnymi, pulsującymi odgłosami. Dziwaczne urządzenie na stole rzuca na ściany światła i cienie układające się w makabryczny taniec. Nie pamiętasz nic, prócz nazwy i lokalizacji miejsca, w którym się znajdujesz. To Upuaut – obecnie opuszczona baza antarktyczna w pobliżu bieguna południowego. Zdaje się, że wydarzyło się tu coś bardzo, bardzo złego. Wspomnienia nie dają ci żadnej wskazówki i ogarnia cię dziwny stan bezbronności. Jesteś tylko częścią pewnej osobliwej całości. Znasz to uczucie, a mimo to wydaje ci się obce… Wkrótce odkrywasz, że użycie tego urządzenia podczas ekspedycji cię zabiło. Śmierć cię odmieniła – zdarzało Ci się widywać strzępki wspomnień z dziwnych miejsc. Odczuwasz utratę czegoś ważnego… i zabranie ze sobą cząstki mroku.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się