5. sezon Cobra Kai na pierwszej zapowiedzi. Jest data premiery

Cobra Kai wraca na 5. sezon
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale

Netflix zaprezentował oficjalny teaser popularnego spin-offu Karate Kida. Cobra Kai jeszcze w tym roku powróci na 5. sezon.

Nowa odsłona cenionego serialu Netfliksa zadebiutuje już za kilka miesięcy. Z tej okazji platforma przedstawia już pierwsze zapowiedzi. Na tej najnowszej zarysowano, w jaki sposób bohaterowie będą próbowali zmierzyć się z konsekwencjami wydarzeń 4. sezonu. Film ma niespełna dwie minuty, lecz już tutaj widać, że emocji w nowym sezonie nie zabraknie.

Do materiału dołączono krótkie streszczenie fabuły; oto czego możemy się spodziewać w nadchodzącej odsłonie serialu:

„Po szokujących wynikach turnieju All Valley Terry Silver rozwija imperium Cobra Kai, forsując swój styl karate „bez litości”. Kreese siedzi w więzieniu, a Johnny Lawrence odkłada karate na bok, aby naprawić wyrządzone przez siebie szkody, Daniel LaRusso musi więc wezwać na pomoc dawnego przyjaciela.”

– głosi opis 5. sezonu.

Serial opowiada o postaciach z uwielbianej – w szczególności w Stanach Zjednoczonych – serii filmów Karate Kid. Dziś bohaterowie są jednak dorosłymi mężczyznami, którzy szkolą kolejne pokolenie wojowników. Na drodze stają im różne problemy, w tym także dawni przeciwnicy – a wraz z nimi ich uczniowie. Produkcja może być smaczkiem dla fanów serii, ponieważ w swoich dawnych rolach powrócili tu Ralph Macchio jako Daniel LaRusso oraz William Zabka jako Johnny Lawrence.

5. sezon Cobra Kai zadebiutuje 9 września 2022 roku; poniżej możecie natomiast zobaczyć obiecany teaser:

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie