Co powiecie na nowe screeny z Wiedźmina 3?

Tym razem są to zrzuty ekranu prosto z rozgrywki, więc możemy przyjrzeć się opcjom widniejącym na ekranie. Zapraszamy do oglądania!

Wychodząc z założenia, że wiedźmińskich newsów nigdy dosyć, prezentujemy kolejne trzy screeny z Dzikiego Gonu. Uważajcie jednak, bo nawet tutaj czają się drobne spoilery.

Jeśli jeszcze tutaj jesteście, polecamy zobaczyć wszystkie obrazki w pełnej rozdzielczości 1080p. Najpiękniej prezentuje się suto zastawiony stół i blask kominka, rzucający cienie na kamienną posadzkę. Jest klimacik. Na pozostałych screenach Geralt wędruje górskim szlakiem na Płotce oraz dobiera się do skóry potężnego Cyklopa.


Wśród opcji na ekranie zobaczymy m.in. wskaźnik informujący nas o pogodzie i porze dnia oraz mini mapę. Pod nią znajdziemy krótkie zdanie na temat questa, który właśnie realizujemy.

Do premiery Wiedźmina 3 pozostał niecały miesiąc. 19 maja rozpoczniemy wielką przygodą na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One. Co ciekawe, pierwsze recenzje gry pojawią się w tygodniu poprzedzającym pojawienie się tytułu w sprzedaży. Taką informacje podał ostatnio szef CD Projektu Adam Kiciński.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

23 Shares
Share23
+1
Tweet