Ciuchcia z koszmarów powraca. Choo-Choo Charles na rozgrywce

Choo-Choo Charles na nowej rozgrywce. Gra trafi też na konsole
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Jeśli lubicie horrory, a nie słyszeliście o Choo-Choo Charles, sporo tracicie. Twórcy gry zaprezentowali właśnie nowy gameplay.

Potwierdzono również, że produkcja trafi w przyszłości na konsole PlayStation i Xbox. Wciąż nie ogłoszono jednak ostatecznej daty premiery. Wiemy tylko tyle, że tytuł ukaże się w tym roku, ale na konkrety trzeba zaczekać.

Choo-Choo Charles to horror z otwartym światem, w którym graczowi przyjdzie zwiedzać rozległą lokację swoim wiernym pociągiem. Na prota-maszynistę czyhać będzie przerażający Charles, czyli lokomotywa z pajęczymi nogami i niezbyt sympatycznym wyrazem „twarzy”.

W trakcie rozgrywki czekają nas też piesze wędrówki, w trakcie których wykonamy szereg zadań w celu pozyskania złomu, który wykorzystamy do ulepszenia naszego pojazdu. Nie będziemy jednak zdani na siebie, bowiem okoliczna ludność również chce pozbyć się maszkary.

W miarę postępów w grze odblokujemy nowe bronie, dzięki którym będzie nam nieco łatwiej pozbyć się antagonisty. Nawet z najlepszym ekwipunkiem nie będzie to jednak proste zadanie.

Świeżutki materiał pozwala rzucić okiem na walkę z tytułowym Charlesem. Demoniczna ciuchcia jest szybka i wytrzymała, ale jednak nie niepokonana.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie