Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Dwie gry od teraz za darmo w Epic Games Store. Za tydzień Kingdom Come Deliverance!

Epic Games kontynuuje cotygodniowy obyczaj rozdawania gier w swoim internetowym sklepie. Od teraz przez siedem dni możemy zgarnąć nie jedną, a dwie produkcje: Carcassonne i Ticket to Ride.

Epic Games od wielu miesięcy regularnie uszczęśliwia graczy, udostępniając co tydzień kolejną produkcję do pobrania zupełnie za darmo. Od zeszłego czwartku przez siedem dni mogliśmy dostać Farming Simulator 19. Wtedy firma poinformowała też, że następnym razem rozda aż trzy gry: Carcassonne, Ticket to Ride i Pandemic. Z Pandemic zrezygnowano ze względu na epidemię choroby w Chinach, ale od dziś od godziny 17:00 w Epic Games Store udostępniono dwa pozostałe tytuły. Natomiast za tydzień dostaniemy kolejne gry: świetnego RPG-a Kingdom Come Deliverance oraz Aztez.

Carcassonne i Ticket to Ride dodamy do biblioteki do 13 lutego (do godziny 17:00). Pierwszą produkcję znajdziemy pod tym adresem, a drugą tutaj.

Obydwa tytuły udostępnione w Epic Games Store to adaptacje gier planszowych. W Carcassonne wcielamy się w postać średniowiecznego włodarza miasta, którego zadaniem jest rozbudowa terytorium. Robimy to przy pomocy losowo przydzielanych kafelków z fragmentami miast, dróg i rzek. Natomiast w Ticket to Ride gracz buduje sieci kolejowe.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się