Call of Duty: Modern Warfare z wielkim pokazem multiplayer’a 1 sierpnia

Nadchodzi prezentacja rozgrywki nowego trybu Multiplayer w Call of Duty.

Zaznaczcie w swoich kalendarzach wtorek, 1 sierpnia – dzień, w którym Activision wraz z InfinityWard zaprezentują uniwersum trybu Multiplayer w Call of Duty: Modern Warfare.

Gdy gracze zaciągną się, by dać się porwać przyspieszającej tętno fabule Modern Warfare, multiplayer będzie stanowił dla nich kontynuację tego doświadczenia, w której przeniosą się do sieci – wprost na największej skali plac boju o globalny balans sił. Dzięki jednolitej progresji we wszystkich trybach, Modern Warfare pragnie zjednoczyć społeczność wraz z planami funkcji cross-play pomiędzy platformami oraz usunięciem tradycyjnego karnetu sezonowego w celu dostarczenia jeszcze lepszej mieszanki darmowych map, zawartości i wydarzeń społecznościowych po premierze gry.

Fani mieli możliwość wglądu w nowy tryb 2v2, Gunfight, który jest tylko ułamkiem pełnego doświadczenia sieciowego Multiplayer w Modern Warfare. Zademonstrowany na żywo na Twitchu, tryb Gunfight to nowy poziom szybkiej akcji i walki w duecie na bliskim zasięgu, w który świetnie się gra i który świetnie się ogląda.

Odwiedźcie 1 sierpnia Twitch.tv/CallofDuty, by obejrzeć pełną prezentację uniwersum trybu Multiplayer w Modern Warfare i głębokie spojrzenie na rozgrywkę, która trafi w ręce fanów w dniu premiery.

Światowa premiera Call of Duty: Modern Warfare jest przewidziana na 25 października na PlayStation 4, Xbox One oraz PC.

Źródło: informacja prasowa, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.