Call of Duty w ślady Fortnite. Darmowe battle royale ponoć w przygotowaniu

Call of Duty w ślady Fortnite. Darmowe battle royale ponoć w przygotowaniu
Gry za darmo Newsy PC PS4 XOne

W sieci pojawiły się nieoficjalne doniesienia, jakoby Activision z Infinity Ward mieli zaoferować graczom darmowy moduł battle royale do tegorocznego Call of Duty: Modern Warfare.

Jeden z użytkowników Twittera – posługujący się pseudonimem LongSensation – który jako jeden z pierwszych informował, że nadchodzące CoD będzie rebootem serii, ponownie zabiera głos w sprawie Modern Warfare.

Darmowe Call of Duty Battle Royale?

Według insidera, deweloperzy z Infinity Ward szykują samodzielny tryb battle royale do Modern Warfare. Pobierzemy go za darmo, lecz nie w tym roku. Twórcy ponoć nie wyrobią się z premierą Call of Duty Battle Royale na październik, kiedy to debiutuje tegoroczna część serii. Moduł ma być gotowy na początek 2020 roku i będzie w jakimś stopniu powiązany z płatną grą. Możliwe, że zależność będzie podobna, jak między Fortnite Battle Royale a Ratowaniem Świata.

O CoD Battle Royale słyszał też inny internauta – TheGamingRevolution. On z kolei uważa, że tryb niekoniecznie będzie darmowy i obecnie prace nad nim zamrożono, by skupić się na innych trybach sieciowych Call of Duty: Modern Warfare.

Ile w tym wszystkim prawdy? Nie wiadomo, choć wcale się nie zdziwimy, jeśli marka tak duża jak Call of Duty pójdzie ostro w battle royale, gdzie gracze wydają sporo pieniędzy poprzez mikropłatności.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie