Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Call of Duty: Black Ops III może dostać nową zawartość

Nieoczekiwane informacje od twórców.

Jest spora szansa na to, że poprzednia wersja Call of Duty czyli Black Ops III otrzyma nową zawartość w przyszłym roku. W trakcie dzisiejszego streamingu na Facebooku, szef studia Treyarch Dan Bunting wypowiedział się na temat planów dotyczących Black Ops III.

Tak długo jak gracze będą grać w naszą grę, będziemy ją wspierać w jakiś sposób. Patrzymy do przodu na kolejny i rozrywkowy rok z aktualizacjami 2017 – komentuje Bunting. Z kolei Jason Blundel z tego samego studia dodał, że gracze mogą spodziewać się więcej zawartości dla trybu Zombies, w tym nowość nazywaną Newton’s Cookbook. Niestety więcej na temat przedsięwzięcia nie zdradził.

Gameplay prosto z DLC Descent do Call of Duty: Black Ops III

Na kanale PlayStation Access został udostępniony kilkunastominutowy materiał wideo z rozgrywką z dodatku Descent do Call of Duty: Black Ops III. Możecie na nim zobaczyć między innymi cztery nowe mapy. Te wyglądają naprawdę bardzo ciekawie i zdaje się, że skutecznie odświeżą grę w multi w najnowszej odsłonie Call of Duty.

Jeśli jesteście ciekawi szczegółów odnośnie Descent, to zapraszamy do naszego poprzedniego newsa w tym miejscu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%