Call of Duty: Black Ops III może dostać nową zawartość

0 komentarzy

Nieoczekiwane informacje od twórców.

Jest spora szansa na to, że poprzednia wersja Call of Duty czyli Black Ops III otrzyma nową zawartość w przyszłym roku. W trakcie dzisiejszego streamingu na Facebooku, szef studia Treyarch Dan Bunting wypowiedział się na temat planów dotyczących Black Ops III.

Tak długo jak gracze będą grać w naszą grę, będziemy ją wspierać w jakiś sposób. Patrzymy do przodu na kolejny i rozrywkowy rok z aktualizacjami 2017 – komentuje Bunting. Z kolei Jason Blundel z tego samego studia dodał, że gracze mogą spodziewać się więcej zawartości dla trybu Zombies, w tym nowość nazywaną Newton’s Cookbook. Niestety więcej na temat przedsięwzięcia nie zdradził.

Gameplay prosto z DLC Descent do Call of Duty: Black Ops III

Na kanale PlayStation Access został udostępniony kilkunastominutowy materiał wideo z rozgrywką z dodatku Descent do Call of Duty: Black Ops III. Możecie na nim zobaczyć między innymi cztery nowe mapy. Te wyglądają naprawdę bardzo ciekawie i zdaje się, że skutecznie odświeżą grę w multi w najnowszej odsłonie Call of Duty.

Jeśli jesteście ciekawi szczegółów odnośnie Descent, to zapraszamy do naszego poprzedniego newsa w tym miejscu.

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się