Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Być może ten punkt konferencji od Apple przegapiliście. A był ważny dla graczy!

Pokaz naprawdę niezłej gry.

W trakcie konferencji Apple, która miała miejsce tydzień temu, koncern skupił się przede wszystkim na pokazie najnowszych telefonów iPhone. Nie zabrakło też Apple Watch. Jednak gracze mogli się zainteresować czymś jeszcze.

Mowa o The Elder Scrolls: Blades, czyli przenośną wersję słynnej serii. Jak obiecują twórcy, gra na telefonie ma mieć „konsolową jakość”.

Najnowsze spojrzenie na The Elder Scrolls: Blades zawierało lokacje i wrogów renderowanych z zupełnie nowymi efektami graficznymi i technikami postprocessingu, które naprawdę robią wrażenie na urządzeniach przenośnych. Idylliczne leśne kaplice, złowróżbne jaskinie, pełne luminescencyjnych kryształów albo potęga maga liczów i starożytne smoki Tamriel, to dopiero początek.

Jako członek elitarnego zakonu Ostrzy, gracz rozpoczyna wyprawę w celu odzyskania swego miasta ojczystego. Przy okazji sprawdzi swoje umiejętności w Otchłani, odkrywając nieskończony loch, a także zyska okazję do chwały, walcząc z prawdziwymi rywalami na arenie.

The Elder Scrolls: Blades pojawi się na urządzeniach iOS i Android już jesienią.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 59 reviews)
Excellent44%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible49%