Bob’s Burgers: Film na nowym zwiastunie. Belcherowie debiutują na dużym ekranie

bohaterowie Bob's Burgers
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Premiery/zapowiedzi

Bob’s Burgers: Film otrzymał oficjalny zwiastun od 20th Century Studios. Pełnometrażowa wersja popularnej animacji pojawi się już niedługo.

Uwielbiane Burgery Boba powracają – tym razem w wersji pełnometrażowej. Jako że do premiery filmu już coraz mniej czasu, 20th Century Studios zaprezentowało kolejny już zwiastun produkcji. Materiał przybliża nieco widzom wydarzenia, z którymi Belcherowie będą musieli się zmierzyć aby uratować podupadającą restaurację.

Bob’s Burgers: Film opowie – tradycyjnie już – o zmaganiach rodziny Belcherów na rynku gastronomicznym. Tym razem jednak ich sytuacja jest trudniejsza; wejście do restauracji jest całkowicie zablokowane przez tajemnicze zapadlisko. Dzieci postanawiają więc rozwikłać zagadkę, aby pomóc ratować rodzinny biznes.

W obsadzie głosowej filmu znaleźli się m.in. Kristen Schaal, H. Jon Benjamin, John Roberts, Dan Mintz, Eugene Mirman, Larry Murphy, Zach Galifianakis, a także Kevin Kline. Produkcję wyreżyserowali twórcy serialu Bob’s Burgers, czyli Loren Bouchard i Bernard Derriman.

Tytuł zadebiutuje w Polsce 27 maja 2022 roku; tymczasem zobaczcie obiecany zwiastun:

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Advertisement
Udostępnij: