Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Blizzard zaprasza na wielkie wydarzenie

Zbierzcie przyjaciół i rodzinę, aby wspólnie przygotować się na wyprawę do południowej Kalifornii, gdzie odbędzie się BlizzCon 2018.

Bilety na główne wydarzenie konwentu, które będzie miało miejsce w Anaheim Convention Center 2 i 3 listopada, trafią do sprzedaży w dwóch terminach: w czwartek, 10 maja i w sobotę, 12 maja.

BlizzCon to jedno z największych tegorocznych wydarzeń poświęconych grom wideo, podczas którego gracze z całego świata będą mieli możliwość pogłębienia łączących ich więzi dzięki wspólnej zabawie. Uczestnicy będą też mogli dowiedzieć się więcej o uniwersach i grach Blizzarda bezpośrednio od twórców i kibicować ulubionym zawodnikom e-sportowym rywalizującym w turniejach na najwyższym poziomie. To jednak tylko część zaplanowanych atrakcji.

Darmowa misja dla fanów Splinter Cell już dzisiaj. Wyjątkowe nagrody czekają!


Wydarzenia tegorocznego konwentu po raz kolejny poprzedzą esportowe emocje. W trakcie otwierającego tygodnia BlizzCon, który odbędzie się w dniach 25–29 października w Blizzard Arena Los Angeles, zostaną rozegrane pierwsze rundy meczów w ramach StarCraft II World Championship Series Global Finals, Heroes of the Storm Global Championship Finals, a także World of Warcraft Arena World Championship Finals. Rozgrywki znajdą swój finał w Anaheim, gdzie w dniach 2–3 listopada wyłonieni zostaną zwycięzcy zarówno wymienionych powyżej zawodów, jak i Overwatch World Cup oraz Hearthstone Global Games.

Źródło: Blizzard

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%