Blizzard zaprasza na wielkie wydarzenie

Zbierzcie przyjaciół i rodzinę, aby wspólnie przygotować się na wyprawę do południowej Kalifornii, gdzie odbędzie się BlizzCon 2018.

Bilety na główne wydarzenie konwentu, które będzie miało miejsce w Anaheim Convention Center 2 i 3 listopada, trafią do sprzedaży w dwóch terminach: w czwartek, 10 maja i w sobotę, 12 maja.

BlizzCon to jedno z największych tegorocznych wydarzeń poświęconych grom wideo, podczas którego gracze z całego świata będą mieli możliwość pogłębienia łączących ich więzi dzięki wspólnej zabawie. Uczestnicy będą też mogli dowiedzieć się więcej o uniwersach i grach Blizzarda bezpośrednio od twórców i kibicować ulubionym zawodnikom e-sportowym rywalizującym w turniejach na najwyższym poziomie. To jednak tylko część zaplanowanych atrakcji.

Darmowa misja dla fanów Splinter Cell już dzisiaj. Wyjątkowe nagrody czekają!

Wydarzenia tegorocznego konwentu po raz kolejny poprzedzą esportowe emocje. W trakcie otwierającego tygodnia BlizzCon, który odbędzie się w dniach 25–29 października w Blizzard Arena Los Angeles, zostaną rozegrane pierwsze rundy meczów w ramach StarCraft II World Championship Series Global Finals, Heroes of the Storm Global Championship Finals, a także World of Warcraft Arena World Championship Finals. Rozgrywki znajdą swój finał w Anaheim, gdzie w dniach 2–3 listopada wyłonieni zostaną zwycięzcy zarówno wymienionych powyżej zawodów, jak i Overwatch World Cup oraz Hearthstone Global Games.

Źródło: Blizzard

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: