Ale cena! Nintendo Switch w wyjątkowej promocji na Black Friday 2022

Black Friday 2022 - Nintendo Switch V2 w wyjątkowo dobrej cenie
Newsy Switch

W oficjalnym sklepie Allegro znajdziecie świetną okazję na Black Friday 2022. Nintendo Switch V2 w naprawdę wyjątkowej cenie. Gdybym już nie posiadał tego sprzętu, z pewnością bym skorzystał!

Black Friday 2022 trwa w najlepsze, a gracze mogą liczyć na sporo ciekawych ofert. Zawsze trzeba jednak sprawdzać, czy dany produkt faktycznie został przeceniony, a nie jest to jedynie zachęta do kupna. Chyba że traficie akurat na taką ofertę, jaka właśnie obowiązuje na Nintendo Switch V2 na Allegro. Tutaj macie pewność, że obniżka jest i to znaczna.

Nintendo Switch V2 w świetnej promocji

Tym razem w oficjalnym sklepie Allegro możemy zakupić konsolę Nintendo Switch V2 w wersji wielokolorowej i z pojemnością 32GB za 1 179 zł. Serwis zaznacza, że poprzednia cena to 1 449 zł, czyli mamy naprawdę sporą obniżkę. Switch jest i tak obecnie jedną z najtańszych konsol na rynku, ale zaledwie rok temu w podobnej cenie dało się kupić wersję Lite. Tutaj mówimy o całości, wraz ze stacją dokującą do telewizora.

Jeżeli jesteście zainteresowani tą ofertą, polecam się pospieszyć. Podobno pozostało jeszcze sporo sztuk, ale wiadomo, jak to jest. Do tego Switch to obecnie najpopularniejsza konsola na rynku, która oferuje mnóstwo świetnych gier i nie tylko. Ofertę znajdziecie w tym miejscu.

Jeżeli jednak interesują Was inne promocje, polecam udać się do naszego działu „Promocje„, gdzie znajdziecie więcej świetnych ofert. Z kolei na Fanatical odbierzecie grę na PC za darmo.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie