Bioshock - Big Daddy z dzieckiem

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Big Daddy z Bioshock bez hełmu to jeden z tych widoków, których długo nie zapomnicie

Zastanawialiście się kiedyś, jak mogą wyglądać Big Daddies z serii BioShock pod swoim kostiumem? W sieci natknęliśmy się na concept art, który pokazuje twarz wspomnianych istot.

Na ten naprawdę niecodzienny widok natknąłem się, przeglądając zagraniczny portal informacyjny Destructoid. Grafika z poniższego tweeta ponoć od dłuższego czasu była dostępna w sieci i wystarczyło jedynie w wyszukiwarce wpisać „Big Daddy without a helmet”. Mimo to, jestem świadomy, że wielu naszych czytelników mogło nie mieć tego „szczęścia” odnaleźć wspomniany obraz. Z tego powodu postanowiliśmy odmienić Wasze życia poprzez napisane tego artykułu.

Chyba nie muszę zaznaczać, że powyższy screen do najprzyjemniejszych nie należy. Nie dziwię się, że twórcy serii postanowili nigdy otwarcie nie podejmować się tematu tego, co się skrywa pod maską Big Daddy’iego. Być może ktoś z Was widział już to zdjęcie wcześniej. Tak sobie wyobrażaliście te istoty bez hełmu? Ja zdecydowanie nie.

Cóż, prawda jest taka, że omawiana w artykule twarz nie powinna nikogo dziwić. W grach z serii Bioshock mówi się o tym, że Big Daddies to ulepszeni ludzie, pozbawieni skóry i organów. Szczerze mówiąc, mogło być zdecydowanie gorzej.

To nie pierwszy raz, gdy na łamach Planety Gracza poruszane są tematy ciekawostek ze świata gier. Niedawno pisaliśmy o tajemnicy z trzeciego Wiedźmina, która czekała ponad 6 lat na odkrycie. Więcej o niej możecie przeczytać w tym artykule.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się