roboty w filmie BigBug

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

Bunt robotów w zwiastunie BigBug – komedii sci-fi od twórcy Amelii

W sieci zadebiutował oficjalny zwiastun BigBug, najnowszego filmu science-fiction tworzonego przez Jean-Pierre’a Jeuneta dla Netflix.

Twórca Amelii powraca, tym razem z komedią wprost z przyszłości. Akcja filmu dzieje się bowiem w 2050 roku, gdy większość codziennych zajęć wykonują maszyny. Pewnego dnia roboty buntują się i postanawiają wziąć ludzi na swoich zakładników. Kto w tej sytuacji okaże więcej uczuć – prawdziwi ludzie czy może jednak sztuczna inteligencja? Przekonamy się zapewne w dniu premiery, dziś natomiast możecie zobaczyć oficjalny zwiastun nadchodzącego filmu:

W BigBug zagrali m.in. Elsa Zylberstein, Isabelle Nanty, Stéphane De Groodt, Claude Perron, Youssef Hajdi, Claire Chust, François Levantal, Alban Lenoir, André Dussollier, a także Marysole Fertard. Premiera filmu już 11 lutego 2022 roku na platformie Netflix.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się