Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Bethesda na E3 2018 zapowiada nowe IP. Pierwsza nowa marka od 25 lat!

Bethesda zaprezentowała podczas konferencji na targach E3 2018 sporo gier, które zobaczymy w tym oraz następnym roku. Producent wybiega jednak w przyszłość i mówi o tym, co czeka nas w kolejnych latach.

Bethesda na E3 2018 wspomniała o projektach, które znajdują się na wczesnym etapie rozwoju. Pierwszym z nich jest The Elder Scrolls VI, którego teaser możecie zobaczyć w naszej wcześniejszej wiadomości. Co jeszcze?

Tod Howard pojawił się na scenie i po raz pierwszy uchylił rąbka tajemnicy związanej z przyszłością Bethesda Game Studios, prezentując przedsmak tego, czego w nadchodzących latach fani mogą się spodziewać po wielokrotnie nagradzanym studiu.

E3 2018 – Starfield nowym IP od Bethesdy

Odkryj Starfield, nową kosmiczną epopeję tworzoną przez Bethesda Game Studios. Starfield to pierwsza od dwudziestu pięciu lat nowa marka od darzonych uznaniem twórców serii The Elder Scrolls i Fallout – czytamy na oficjalnej stronie producenta.

I to w zasadzie tyle. Wiadomo jeszcze, że Starfield będzie grą w uniwersum Fallouta, jednak osadzoną w przyszłości. Jakiekolwiek inne szczegóły nie są znane, a pierwszy teaser również nie przynosi ze sobą konkretów.

Premiera Starfield zapewne jest odległa. Gry spodziewamy się dopiero za kilka lat.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%