Battlefield Hardline – darmowy dodatek Bezprawie na Xbox One

Battlefield Hardline – darmowy dodatek Bezprawie na Xbox One
Newsy XOne

EA dorzuca kolejne dodatki za darmo.

Wydawca gry Battlefield kontynuuje rozdawanie dodatków do Battlefield (zarówno Hardline jak i Battlefield 4). Tym razem przynosimy wieści na temat BF Hardline. Od dziś posiadacze Xboksa One mogą pobrać za darmo DLC o nazwie Bezprawie. Aby je pobrać, musicie posiadać abonament Xbox Live Gold. Niebawem dodatek mają otrzymać również ci, którzy mają komputery i PlayStation 4.

W dodatku znajdziecie cztery nowe mapy oraz tryb Łowca, a także kilka dodatkowych broni, pojazdów i okryć głowy dla żołnierzy.

Darmowe dodatki do Battlefield 4 i Hardline to dopiero początek atrakcji

Pod koniec roku będzie miała miejsce premiera nowej gry z serii Battlefield. W oczekiwaniu na nią zaoferujemy fanom Battlefield 4 i Battlefield Hardline mnóstwo atrakcji. W ciągu kilku nadchodzących miesięcy udostępnimy wszystkim posiadaczom obu gier przeznaczone do nich dodatki na Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, PlayStation 3 i w Origin na PC. Przygotowaliśmy też dla was nowe misje społecznościowe i wiele innych niespodzianek – informują Elektronicy.

Na początku maja EA udostępniło takie dodatki:

  • Dodatek Battlefield Hardline: Rabunek – jego główny motyw to wielki skok: jak go przeprowadzić lub do niego nie dopuścić. Mapy i tryb rozgrywki dostępne w Battlefield Hardline: Rabunek pozwalają drużynom gangsterów zaplanować i przeprowadzić napad idealny. Zadaniem policji jest aresztowanie przestępców, zanim zwieją z łupem.
  • Dodatek Battlefield 4: Zęby Smoka – w tym skupiającym się na starciach piechoty rozszerzeniu gracze walczą w warunkach miejskich na czterech mapach zlokalizowanych w regionie Azji i Pacyfiku.

Kolejny darmowy dodatek do Battlefield Hardline na PC, PS3 i PS4

W ramach akcji związanej z darmowymi dodatkami, EA udostępniło za darmo DLC o nazwie Ucieczka:

Cztery nowe mapy do rozpracowania. Battlefield Hardline: Ucieczka zawiera cztery nowe mapy (Granicę, Autostradę, Pociąg i Kanały), które postawią nie lada wyzwanie przed każdym kierowcą. Dodatek wprowadza również tryb „Przejęcie torby” – intensywną battlefieldową wariację na temat klasycznego „Przejęcia flagi”.

Nowe pojazdy, nowe uzbrojenie. Uciekaj z kasą, siadając za kółkiem czterech nowych pojazdów (sportowego sedana, podrasowanego auta z importu, luksusowego coupe i limuzyny). Ułatw sobie ucieczkę, wyposażając się w siekierę, zagłuszacz radiowy oraz inne nowe modele broni i gadżetów.

Walcz z godnymi rywalami. Battlefield Hardline: Ucieczka zawiera również opcję doboru drużyn na podstawie umiejętności.

Darmowy dodatek do Battlefield Hardline. Tym razem „Zdrada”

W dniach 5-12 lipca możesz pobrać za darmo dodatek Battlefield Hardline: Zdrada w usługach Xbox Live, PlayStation Store oraz Origin – informują Elektronicy. DLC wprowadza do gry cztery dodatkowe mapy:

  • Zestrzelone samoloty pełne kradzionych dóbr.
  • Zdewastowane cele więzienne na wyspie Alcatraz.
  • Mroczne cmentarze upstrzone popękanymi nagrobkami.
  • Brudne uliczki i krzykliwe neony Chinatown.

Dodatkowo dodatek Zdrada zwiększa wszechstronność klasy specjalisty. Oznacza to, że otrzymasz broń dodatkową, mogącą przydać się w trudnych sytuacjach, a także nowy karabin snajperski zachowujący się nieco inaczej niż snajperki powtarzalne i półautomatyczne – wytłumaczono na oficjalnej stronie serii Battlefield.

Oprócz tego otrzymujemy warsztat pozwalający personalizować bronie oraz możliwość włączenia licznika wyświetlającego w czasie rzeczywistym liczbę zabójstw dokonanych każdym orężem.

Wraz z darmowym DLC w Battlefield Hardline pojawia się nowa misja społecznościowa Zabójstwa pistoletami maszynowymi. Na czym polega? Zadaniem społeczności jest zabicie łącznie 17 milionów wrogów przy użyciu pistoletów maszynowych w dowolnych trybach i na dowolnych mapach Battlefield Hardline. Nagroda to złoty pakiet bojowy. Misja jest dostępna od 5 lipca 2016 r. od godz. 18:00 czasu polskiego do 12 lipca 2016 r. do godz. 18:00.

Wszystkie darmowe dodatki były dostępny jedynie w określonym czasie. Jeśli więc nie załapaliście się na akcję, to obecnie ponownie trzeba za nie zapłacić. Nie jest jednak wykluczone, że po premierze Battlefield 1 to się zmieni.

Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie