Ewelina Stoj

Bardziej od konkretnych gatunków ceni sobie kiedy gra ma "duszę" i pouczający przekaz. Nieco osamotniona w męskim świecie ruchomych pikseli próbuje udowodnić światu, że gry to także sztuka.

0 komentarzy

Wyciekło audio z 50-minutowego dema Cyberpunk 2077 na E3. Jest też info o customizacji

Do sieci przedostał się materiał z prezentacji gry Cyberpunk 2077 na E3. Niestety linki do plików prędko stają się nieaktywne. Z pomocą przychodzi choćby YouTube.

Chyba każdy fan Cyberpunka 2077 zazdrościł obecności na pokazie demontracyjnym gry, podczas tegorocznego E3. Dziś możemy po części poczuć się, jakbyśmy tam byli. Możemy się tak poczuć, gdyż do sieci trafił 50-minutowy materiał z tego wydarzenia za zamkniętymi drzwiami. Ale tylko po części, gdyż jest to samo audio.

Audio Cyberpunk 2077 z konferencji E3

Pierwotnie dwa pliki audio (po około 25 minut, 11 MB każdy) wrzucono na serwery platformy Vocaroo, jednak już w kilka godzin usunięto oba nagrania. Na szczęście coś, co raz przedostanie się do internetu, już nie tak prędko zostanie z niego definitywnie usunięte. Toteż na tę chwilę możemy posłuchać owych 50 minut z imprezy na przykład na YouTubie. Dźwięk może i nie jest doskonały (jako że z pewnością nagrywano z partyzanta), ale dla największych fanów tytułu, to nie lada gratka i można spodziewać się, że dziennikarze natywnie operujący językiem angielskim, wyłapią z materiału jeszcze nie jeden wart zainteresowania szczegół.

https://www.youtube.com/watch?v=D83bYIZYiZU


Jeśli powyższe wideo nie działa (bo np. zostało już usunięte) wystarczy wpisać w wyszukiwarkę hasło zbliżone do Cyberpunk audio E3, a wówczas powinniśmy znaleźć nowe źródło. To, co przede wszystkim możemy wynieść z nagrania, to głos V – głównego bohatera, ale także poczuć duszę mocno zurbanizowanych lokacji przyszłości.

Cyberpunk 2077 – fabuła i customizacja postaci

W grze Cyberpunk 2077 grać będziemy jako bohater imieniem „V”. Będzie to najemnik, żyjący w niebezpiecznej metropolii Night City – miasta rządzonego przez korporacje przyszłości. Aby mocniej zaangażować się w poczynania bohatera, twórcy dadzą nam możliwość rozbudowanej customizacji V. Ustalimy więc nie tylko płeć, ale i szczegółowo wygląd (kolor oczu, włosów, blizny, tatuaże), klasę oraz przeszłość protagonisty, która ma mieć znaczenie na późniejszych etapach gameplay’u. Jak zapewniają twórcy, w Nocnym Mieście zawsze będzie coś do zrobienia. Dziesiątki godzin zadań głównych i pobocznych, wiele dodatkowych aktywności i mnóstwo bohaterów, z którymi będziemy wchodzili w skomplikowane relacje i nie mniej ciekawe dialogi.

Premiera gry Cyberpunk 2077 nie została jeszcze ogłoszona, niemniej mówi się, że spodziewać możemy się jej na przełomie 2019/2020 roku.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 59 reviews)
Excellent44%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible49%