Atomówki i Dom dla Zmyślonych Przyjaciół pani Foster dostaną rebooty. Oryginalny twórca za sterami produkcji

Atomówki i Dom dla Zmyślonych Przyjaciół pani Foster dostaną rebooty. Oryginalny twórca za sterami produkcji
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale

Atomówki otrzymają kolejny reboot, lecz tym razem od oryginalnego twórcy. Craig McCracken przygotowuje też nową wersję Domu dla Zmyślonych Przyjaciół pani Foster.

Kreskówki z dawnego Cartoon Network otrzymają niedługo nowe wydania. Z dotychczasowych zapowiedzi wynika, że klimat nowych Atomówek zbliży się do dawnej, klasycznej kreskówki. Zobaczymy tu więc wcześniejszych przeciwników Bójki, Bajki i Brawurki, choć na ich drodze staną zapewne także całkiem nowi złoczyńcy. Craig McCracker zamierza natomiast nieco inaczej podejść do Domu dla Zmyślonych Przyjaciół pani Foster – w tym przypadku reboot będzie przeznaczony raczej dla młodszych dzieci. Całość powstaje w Hanna-Barbera Studios Europe dla spółki Warner Bros. Discovery.

Pierwszy reboot Atomówki otrzymały w 2016 roku. Produkcją zajęli się Nick Jennings oraz Bob Boyle. Łącznie stworzono tu 119 odcinków podzielonych na 3 sezony, a także kilka dodatkowych krótkich filmów. Seria spotkała się z mieszanymi, lecz w większości negatywnymi recenzjami; zdaniem krytyków nie znajdowała się niestety na poziomie oryginalnej produkcji. Z kolei Dom dla Zmyślonych Przyjaciół pani Foster jest znacznie młodszym tytułem, nie poddano go zatem dotychczas żadnym dodatkowym pracom. Jest więc szansa na to, że Craig McCracken da radę stworzyć tu po latach coś nowego, a zarazem nawiązującego do klasycznych animacji.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij: