Assassin's Creed Valhalla DLC Screen spokojna pogadanka bohaterów na łonie natury

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

W Assassin’s Creed Valhalla nie ma nudy. Ubisoft prezentuje plany rozwoju gry

Gracze Assassin’s Creed Valhalla wkrótce zyskają zawartość na kolejne godziny rozgrywki. Ubisoft przedstawił plany nowych aktualizacji gry.

Pomimo pewnych zmian w harmonogramie aktualizacji, Ubisoft szykuje sporo nowości dla graczy najnowszego Assassin’s Creed. Fani tytułu nie mają czasu na nudę nawet z bazową wersją gry, a do tego dochodzi zawartość ze stale wprowadzanych patchy.

Wydawca opublikował post, w którym pokrótce przedstawiono plan rozwoju gry. Nie jest on specjalnie szczegółowy, ale wskazuje, czego możemy się spodziewać w ciągu kilku najbliższych miesięcy.

Po pierwsze, już 27 kwietnia do Assassin’s Creed Valhalla trafi nowa aktualizacja. Możemy spodziewać się po niej wprowadzenia nowych umiejętności postaci, przedmiotów i licznych poprawek błedów. Bugi są prawdziwą zmorą Valhalli i Ubi stale pracuje nad ich wyeliminowaniem.

Następny w kolejce jest spory zastrzyk świeżej treści. Po drobnych opóźnieniach, 13 maja pojawi się dodatek Gniew Druidów. Odwiedzimy w nim piękną Irlandię, gdzie czeka nas wiele wyzwań i zadań fabularnych.

Późną wiosną pojawi się kolejna duża aktualizacja z nieokreśloną zawartością. Zapewne trochę rozwinie ona podstawową wersję gry i wprowadzi poprawki do dodatku. W tym przypadku nie znamy żadnych kokretów.

Również późną wiosną zagramy w zupełnie nowy tryb – Mastery Challenge. Możemy przypuścić, że będzie to swego rodzaju seria trudnych wyzwań, które zagwarantują nam wyjątkowe nagrody. Tutaj również musimy poczekać na więcej szczegółów.

Niemniej nadchodzącej zawartości jest naprawdę dużo. Ubisoft obiecał, że będzie mocno rozwijać Valhallę i ewidentnie dotrzymuje obietnicy. Oby tak dalej!

Assassin's Creed Valhalla - plany rozwoju
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się