Wyciekła rozgrywka z Assassin’s Creed Jade. Aż ciężko uwierzyć, jak dobrze to wygląda

Assassin's Creed Jade wyciekło na rozgrywce. Wygląda fantastycznie
Mobile Newsy

Assassin’s Creed Jade to kolejna mobilna gra z uznanego cyklu Ubisoftu. Mimo to tytuł ten wygląda naprawdę świetnie. Wyciekł gameplay.

Ubisoft jakiś czas temu zapowiedział sporo nowych projektów z uniwersum Assassin’s Creed. Jednym z nich jest Jade, czyli kolejna mobilna odsłona serii, ale tym razem “na poważnie”. Nie dostaniemy byle mobilki czy zestawu minigierek do mikropłatności, ale “pełnoprawne doświadczenie” i to osadzone w wyczekiwanym przez graczy okresie rządów Dynastii Qin. Gra ma do tego zaoferować po raz pierwszy w historii narzędzie do pełnej customizacji bohatera lub bohaterki.

Zapewne już nie macie zbyt wielkich oczekiwań, skoro wspomniałem o tym, że to projekt mobilny. Niestety, ale jest szansa, że mocno się mylicie. Podchodziłem do tego bardzo podobnie, ale do sieci wyciekł gameplay z gry. Assassin’s Creed Jade wygląda zaskakująco zjawiskowo i teraz żałuję, że nie wiemy, czy tytuł może doczekać się portów na inne sprzęty. Gameplay znajdziecie w tym miejscu na Reddicie.

Grafika to jedna sprawa, ale i tak wygląda niezwykle okazale. Jasne, materiał jest słabej jakości, ale nie sposób nie dostrzec świetnego oświetlenia, wielu detali na samej mapie oraz zaskakująco wysokiej liczby efektów cząsteczkowych. W komentarzach dominują pozytywne opinie. Bardzo wiele osób jest zaskoczonych tym, iż tytuł mobile może zapowiadać się aż tak dobrze.

Oby tylko Ubisoft (nawet po jakimś czasie) zrozumiał, że to trochę szkoda wydawać tak ambitny projekt wyłącznie na mobile. Być może gra faktycznie trafi na PC albo choćby Switcha, za co absolutnie bym nie pogardził. Co ciekawe, najpewniej twórcy są w fazie beta. Być może premiera nastąpi jeszcze przed Mirage?

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie