Assassin’s Creed III za darmo? Ubisoft potwierdza

Assassin’s Creed III za darmo? Ubisoft potwierdza
Gry za darmo Newsy PC Polecamy

To już pewniak, a grę będziemy mogli pobrać już…

Kto nie ma w swojej wirtualnej bibliotece Assassin’s Creed III, będzie mógł ściągnąć ten tytuł za darmo (wersja PC) już 7 grudnia, czyli w przyszłą środę.

Już wcześniej można było podejrzewać, że Assassin’s Creed III pojawi się w grudniu do darmowego pobrania, na co wskazywał kalendarz Ubisoftu z innymi prezentami na święta (szczegóły przypominamy poniżej). Teraz deweloper umieścił okładkę gry na stronie UBI30, więc mamy stuprocentową pewność.

Tym samym Assassin’s Creed III zakończy rozdawnictwo Ubisoftu, które zostało zorganizowane z okazji 30. lecia istnienia firmy. Wcześniej – w ramach akcji – mogliśmy pobrać za free takie tytuły jak Beyond Good & EvilThe CrewRayman Origins, Prince of Persia: The Sand of Time czy pierwszą część Splinter Cell. W listopadzie deweloper zaoferował Far Cry 3: Blood Dragon i ten tytuł można pobierać za darmo właśnie do 7 grudnia, kiedy to nastąpi jego wymiana na Asasynów.

Jak ściągniemy grę? Sposoby są dwa. Pierwszy to włączenie aplikacji Uplay i przejście do zakładki UBI30, gdzie darmową grę dodamy do swojej biblioteki. Drugi sposób to wizyta na stronie klubu Ubisoftu.

Dajcie znać, czy darmowy Assassin’s Creed III wyląduje na Waszym dysku twardym!

Ubisoft rozdaje gry i inne prezenty. Zobaczcie, co można zgarnąć!

Deweloper obchodzi w tym roku 30. lecie swojego istnienia i z tej okazji postanowił zorganizować Giveaways, który potrwa od 24 listopada do 23 grudnia.

W ramach rozdawnictwa pojawia się mobilny Rayman Classic, specjalne dekoracje świąteczne, a nawet 300 kopii najnowszych tytułów dewelopera (jedna gra na osobę zgodnie z zasadą kto pierwszy, ten lepszy). Ubisoft wspomina również o unikalnych gadżetach i innych atrakcjach. Jak wziąć udział w zabawie? Wszystko, co musisz zrobić, to zalogować się na swoje konto Ubisoft (można je założyć za darmo) i kliknąć w najnowszą ofertę. Chociaż większość ofert będzie nieograniczona, niektóre mają być dostępne jedynie dla pierwszych graczy, którzy zalogują się na konto i z nich skorzystają (np. wspomniane 300 gier).

Kto chce odebrać codziennie prezent od Ubisoftu, niech uderza na stronę z kalendarzykiem.

Ubisoft nie ujawnił wszystkich nagród i atrakcji czekających na graczy w ciągu kolejnych 30 dni, lecz użytkownicy forum Reddit odnaleźli w źródle strony dewelopera nieco szczegółów. Oto one:

Giveaways Ubisoft
Giveaways Ubisoft
Giveaways Ubisoft
Giveaways Ubisoft
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie