Nowości Amazon Prime Video w marcu. The Boys: Diabolical, 2. sezon Upload i inne tytuły

Amazon Prime Video
Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Platformy Platformy Seriale

Platforma Amazon Prime Video ogłosiła nowości na marzec 2022. Oficjalnie wiadomo niestety o kilku zaledwie produkcjach.

Jedną z nich jest zapowiadany już animowany spin-off serialu The Boys. Do tej pory zobaczyliśmy kilka teaserów i pełny trailer; po materiałach historia zapowiada się naprawdę ciekawie. W produkcję zaangażowano zresztą szereg świetnych twórców, możemy zatem liczyć na kolejną dobrą propozycję wśród animacji dla dorosłych. Tytuł pojawi się 4 marca.

Mamy także dobrą wiadomość dla fanów Star Treka. 2. sezon Picarda trafi na Amazon Prime Video 4 marca. Jak już wiadomo, będzie to przedostatnia odsłona produkcji; cała historia ma zakończyć się na trzech sezonach.

Zaledwie tydzień później, 11 marca, na platformie pojawi się pełny 2. sezon serialu Upload. Produkcja, za którą odpowiedzialny jest Greg Daniels (Biuro, Siły kosmiczne) opowiada o dość nietypowych, bo cyfrowych… zaświatach. Pierwsza odsłona serialu spotkała się z ciepłym przyjęciem, już niedługo zatem będziecie mogli obejrzeć kontynuację. Poniżej natomiast znajdziecie oficjalny trailer 2. sezonu Upload:

Amazon Prime Video uwzględnił na liście nowości na marzec 2022 również najmłodszych widzów. Dla nich przeznaczona jest kolejna część 2. sezonu animacji Kot Pete. Przygody sympatycznego kocura i jego przyjaciół trafią na platformę 11 marca.

Wreszcie 18 marca na platformie znajdzie się Głęboka woda, wyczekiwany thriller z Aną de Armas oraz Benem Affleckiem. Film oparty na powieści Patricii Highsmith opowiada o rozpadającym się małżeństwie wplątanym w morderczą intrygę.

Na którą z produkcji od Amazon Prime Video czekacie najbardziej?

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie