Alan Wake i For Honor za darmo do pobrania [Aktualizacja]

Alan Wake i For Honor za darmo do pobrania [Aktualizacja]
Gry za darmo Newsy PC

Epic Games Store rozdaje kolejne gry za darmo. Tym razem można pobierać (od dzisiejszego popołudnia) Alan Wake i For Honor.

[Aktualizacja]

Gry zostały już udostępnione do pobrania. Zajrzyjcie do sklepu Epic Games.

[Oryginalna wiadomość]

Od 2 sierpnia w Epic Games Store pobierzemy za darmo Alan Wake i For Honor. Jeśli dodamy je do swojej biblioteki w ciągu najbliższego tygodnia, zatrzymamy gry na zawsze.

Alan Wake i For Honor za darmo do 9 sierpnia

Alan Wake to psychologiczny thriller od studia Remedy. Tytuł nawiązuje stylistyką do seriali telewizyjnych i jest napakowany akcją przyprawiającą o szybsze bicie serca. Historię przedstawiono w sposób charakterystyczny dla studia Remedy. W miarę zagłębiania się w tajemniczą fabułę gracze stawiają czoło kolejnym wyzwaniom, odkrywają niespodziewane zwroty akcji i przeżywają chwile grozy. Muszą też nauczyć się walki przy użyciu światła – tylko w ten sposób można pokonać zrodzone z mroku istoty, które stopniowo opanowują Bright Falls.

For Honor to natomiast gra od Ubisoftu przenosząca graczy w czasy miecza i topora. Wkrocz w chaos wojny jako mocarny rycerz, brutalny wiking, śmiertelny samuraj czy zwinny Wu Lin — jeden z czterech największych wojowników należących do legendarnej Frakcji. W grze For Honor dzięki innowacyjnemu systemowi walki Art of Battle, który zapewnia Ci pełną kontrolę nad wojownikiem, możesz władać mieczem jak nigdy dotąd. Ćwicz umiejętności szermierskie i bierz udział w brutalnych oraz szybkich walkach wręcz we wciągającej kampanii fabularnej i przełomowych trybach rozgrywki dla wielu graczy.


Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie