Gwiazda Stranger Things uwielbia Starfield i Bethesdę. Aktor chwali studio

Starfield
Newsy PC Xbox Series Xbox Series S

Lubicie Starfield? Nic dziwnego, to świetna gra. Co ciekawe, ma w gronie swoich miłośników wiele osób niekoniecznie kojarzonych z mediów interaktywnej rozrywki. Przykładem jest David Harbour, znany m.in. z serialu Stranger Things. Jak się okazuje, aktor docenił tegoroczny hit Bethesdy, jak i inne gry studia.

Aktor Stranger Things grywa w Starfield

Gry wideo potrafią przyciągać ludzi niezależnie od wieku, pochodzenia czy wykonywanego zawodu. Nic zatem dziwnego, że również wśród aktorów znajdziemy fanów interaktywnej rozrywki. W ostatnim wywiadzie David Harbour (znany m.in. ze Stranger Things) wyjawił, że bardzo podoba mu się Starfield, wykreowany świat i swoboda, którą otrzymuje jako gracz.

Okazuje się, że aktor polubił nie tylko tegoroczny hit Bethesdy, ale i gry studia jako takie.

Harbour docenia produkcje studia za rozbudowane i wciągające historie, wielowątkowość i możliwość działania po swojemu. Wspomniał nawet o wykorzystywaniu exploitów, kradzieżach i gromadzeniu pieniędzy w sposób niekoniecznie moralny (w świecie gry, oczywiście).

Widać, że aktor jest entuzjastą zabawy w grach wideo i Starfield nie jest pierwszą produkcją, w którą przyszło mu zagrać. A jak wy oceniacie grę Bethesdy na dwa miesiące po premierze? Po wydaniu na rynku nie obyło się bez kontrowersji, ale to w dalszym ciągu świetny, kosmiczny tytuł.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie