Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Activision w przyszłym roku wyda Crasha i Diablo na komórki. To dopiero początek

Activision dostrzega potencjał tkwiący w rynku telefonów komórkowych. Niebawem na smartfonie uruchomimy Crasha i Diablo, a także sporo innych gier.

Prezes Activision Blizzard poinformował, że firma ma w planach wypuszczenie jak największej ilości franczyz na rynek gier mobilnych. Cel stanowi bowiem dotarcie do jak największej ilości użytkowników. Przedstawiciele firmy nie chcą przegapić możliwości związanych z rozpropagowaniem ich IP, wśród szerszego grona odbiorców. Zadanie jest więc traktowane priorytetowo.

To co usłyszeliśmy od Daniela Alegre jest spójne z dotychczasowymi działaniami podejmowanymi przez firmę. Wiosną ma ukazać się bowiem Crash Bandicoot: On the Run!, grę f2p możemy zaliczyć do gatunku runner. Tytuł powinien wystarczyć na około 100 godzin, pozwalając nam skonfrontować się z około 50 bossami.

Diablo Immortal to zaś mobilna odsłona kultowego hack’n’slasha. Pierwszy testy wskazują, że gra zapowiada się znakomicie. Produkcja zostanie udostępniona już na początku 2021 roku, zarówno na urządzeniach z systemami Android oraz iOS.

Zapoznawszy się ze strategią wydawniczą studia, pozostaje tylko czekać na kolejne gorące zapowiedzi tytułów, które trafią na nasze komórki.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się