2 darmowe gry od Epic Games Store. Ujawniono kolejne tytuły

Epic Games Store
Gry za darmo Newsy PC

Epic Games Store udostępnił kilkanaście godzin temu do pobrania za darmo świetne Limbo. Dowiedzieliśmy się również, co dalej – pod koniec lipca dostaniemy aż dwie gry za free.

Epic Games Store szaleje – już za tydzień otrzymamy nie jedną, a aż dwie gry za darmo. Co najważniejsze, są to naprawdę docenione przez graczy tytuły, które warto mieć w swojej bibliotece.

Moonlighter i This of War of Mine za darmo

W dniach od 25 lipca do 1 sierpnia sklep udostępni wszystkim zainteresowanym Moonlighter i This of War of Mine. Pierwszy ze wspomnianych tytułów, to osadzona w realiach fantasy, roguelike’owa gra RPG. Wcielamy się tutaj w postać Willa, głodnego przygód sklepikarza, który marzy by zostać bohaterem.

This of War of Mine to natomiast dzieło polskiego 11 bit studios. Przenosimy się w czasy współczesnego konfliktu wojennego, lecz nie wcielimy się w żołnierza. Staniemy po drugiej stronie, kierując losami grupki cywilów starających się przeżyć w oblężonym mieście. To istny surwiwal, gdzie zmagamy się z brakiem żywności, lekarstw oraz żyjemy w ciągłym zagrożeniu ze strony snajperów i szabrowników.


Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie